Ibp

Advokatų kontora siekia prisidėti prie visuomenės teisinio švietimo

Domėtis teisės klausimais ar ieškoti kvalifikuotos pagalbos dažniausiai imamasi jau iškilus teisinei problemai. Vis dėlto dažnai įsitikinama, kad joks sprendimas konflikto akivaizdoje nebūna toks efektyvus, kaip iš anksto, jau pačioje teisinių santykių užuomazgoje pasitelktos teisinės žinios, padedančios užkirsti kelią problemoms. Deja, šių teisinių žinių, praverčiančių kasdienybėje, visuomenėje itin stokojama.
Matydama šią problemą, advokatų kontora „Izokaitienė, Bartkevičienė ir partneriai“ nusprendė pradėti teisinio švietimo iniciatyvą: viešųjų ir privačių juridinių asmenų darbuotojų kolektyvams imti rengti nemokami seminarai įvairių teisės sričių (darbo, šeimos, sutarčių, vartotojų ir kt.) klausimais. Seminarų metu dalyviai trumpai supažindinami su nagrinėjamos temos pagrindais, aptariamos dažniausiai praktikoje kylančios problemos ir pateikiami patarimai, kaip šių problemų išvengti. Kadangi seminarų metu informacija pateikiama koncentruotai, juos įmonių kolektyvai gali derinti su pietų pertraukos ar kitu jiems patogiu darbo dienos metu, o neformali susitikimų atmosfera paskatina dalyvius drąsiai užduoti visus jiems rūpimus klausimus. Neseniai pradėta iniciatyva jau sulaukė didelio susidomėjimo, todėl kontoros kolektyvas tikisi, kad šia veikla išties prisidės prie teisinių žinių sklaidos.

Teisinio švietimo programa susidomėjusias įmones kviečiame kreiptis telefonu +370 676 22026; +370 676 05715, elektroniniu paštu info@ibp.lt, arba atvykus į advokatų kontorą „Izokaitienė, Bartkevičienė ir partneriai“  kontorą, įsikūrusią Labdarių g. 7, Vilniuje.

Apie tai taip pat galite paskaityti: 
http://www.infolex.lt/portal/start.asp?act=news&Tema=1&str=55305


Sugrįžti