Ibp

Apie mus

Advokatų kontoros „Izokaitienė, Bartkevičienė ir partneriai“ profesionalai yra sukaupę ilgametę teisinių paslaugų teikimo patirtį ir turi tvirtas vertybes, kuriomis vadovaujasi kasdieniniame savo darbe.

Į savo darbą žiūrime profesionaliai ir su didele atsakomybe. Nuolatos keliame kvalifikaciją, domimės naujovėmis ir jas pritaikome savo darbe tam, kad klientui būtų suteiktos aukščiausios kokybės teisinės paslaugos.

Mes visada pasiekiami, bylos eigoje palaikome nuolatinį ryšį su klientu ir informuojame apie pavedimų vykdymą – tai klientui leidžia jaustis užtikrintai. Šis asmeninis dėmesys yra ypač vertinamas mūsų klientų, kaip ir įsiklausymas, įsigilinimas į jų lūkesčius bei sprendimai, kuriuos jiems pasiūlome. Būtent toks yra mūsų darbo pagrindinis tikslas – sukurti vertę klientui, pasiekti jam naudingiausią rezultatą, o ne parduoti kuo daugiau teisinių paslaugų valandų - tai jaučia ir mūsų klientai, todėl vertina bendradarbiavimą ir pasitiki.

Suprantame, kad tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime būna situacijų, kai reikia patarimo, bet nereikia viešumo. Viena iš mūsų vertybių - klientų konfidencialumas, todėl jeigu Jūs to konkrečiai nepageidausite, apie Jūsų kreipimąsi į mūsų profesionalus niekada nesužinos nei Jūsų verslo partneriai, nei darbdavys, nei šeimos nariai ar bet kurie kiti tretieji asmenys.

Norime ir siekiame, kad laikytumėte mus ne tik advokatais, bet ir patikimais partneriais bei rūpestingais patarėjais visada, kada Jums prireikia.