Ibp

ADVOKATĖ SABINA IZOKAITIENĖ

Kontaktai
Telefonas: +370 676 05715
El. paštas: sabina.izokaitiene@ibp.lt
Adresas: Labdarių g. 7, LT-01120 Vilnius
 
Profesinė patirtis
Advokatė Sabina Izokaitienė teisinę praktiką pradėjo 2007 metais privačioje bendrovėje, vėliau vertingos teisinės patirties įgijo penkerius metus dirbdama keliose advokatų kontorose. Nuo 2014 m. advokatė yra advokatų kontoros “Izokaitienė, Bartkevičienė ir partneriai” steigėja ir partnerė.
Advokatė yra sukaupusi didelę patirtį teikiant teisines konsultacijas fiziniams ir juridiniams asmenims, sprendžiant ginčus ikiteismine tvarka, rengiant procesinius dokumentus, sutartis, kitus teisinę reikšmę turinčius dokumentus, atstovaujant klientų interesus derybose, įvairiose institucijose, teisme.
 
Išsilavinimas
Vilniaus universiteto Teisės fakultete įgytas teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.
 
Apie save
Žymus amerikiečių rašytojas ir filosofas Elbert Hubbard yra pasakęs: „Ką nors padaryti reikia ne taip jau daug pastangų: o štai nuspręsti, kas darytina, reikia iš tikro didžių pastangų.“ Esu įsitikinusi, kad kiekvienai situacijai yra bent du sprendimo būdai, mano tikslas – juos surasti ir pasiūlyti klientui geriausią jo situacijos sprendimą. Labiausiai mane džiugina ne klientui palankus teismo sprendimas ar sėkmingai sudarytas sandoris, tačiau klientų pasitikėjimas.
Sugrįžti